Cristina Neagu și prietenele, party la MINA » Descătușare după un week-end full: „Chiar vorbeam despre cum o să petrecem”

Cristina Neagu și prietenele, party la MINA » Descătușare după un week-end full: „Chiar vorbeam despre cum o să petrecem”

Gala Neagu s-a încheiat cu o petrecere a jucătoarelor la Museum of Immersive New Art din București. Cristina a avut parte de noi surprize, au curs iar lacrimi și s-a lăsat cu muzică și dans. Evenimentul care a marcat retragerea Cristinei Neagu va rămâne în istoria sportului românesc. Zeci de staruri ale handbalului au fost prezente la o Polivalentă întinerită. O organizare ireproșabilă din bani privați. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor