Semnează în Superliga » Și-a găsit echipă după retrogradarea cu Poli Iași

Semnează în Superliga » Și-a găsit echipă după retrogradarea cu Poli Iași

Alin Roman (31 de ani), mijlocașul ofensiv de la Poli Iași, va rămâne în Superliga și după retrogradarea formației moldovene. El s-a înțeles cu Hermannstadt. Din informațiile GSP, Roman a ajuns la un acord cu echipa antrenată de Marius Măldărășanu și va semna în curând noul contract, azi fiind ziua în care se pregătesc actele. După 3 ani la Iași, unul dintre căpitanii echipei din Copou va schimba clubul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor