Nicolae Dică, supărat: „70 la sută din meci am fost mai buni. Ne-au bătut în 5 minute, cu un singur jucător”

Nicolae Dică, supărat: „70 la sută din meci am fost mai buni. Ne-au bătut în 5 minute, cu un singur jucător”

Antrenorul Voluntariului, Nicolae Dică, s-a arătat dezamăgit de eșecul echipei sale în fața FCSB, după o primă repriză reușită. Voluntari a arătat bine cu FCSB, în prima repriză. Și a intrat la pauză cu 1-0 pe tabelă. După reluare, însă, ilfovenii au încasat două goluri de la Florinel Coman și au scăpat printre degete toate punctele. În minutul 48, Florinel a înscris din careu, cu un balon excelent plasat şi scorul a devenit 1-1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor