Lui Gigi Becali i-a ajuns! Dispare după Voluntari - FCSB: „Nu o să mai joace, voiam să îl scot în minutul 25. Nu se poate așa ceva!”

Lui Gigi Becali i-a ajuns! Dispare după Voluntari - FCSB: „Nu o să mai joace, voiam să îl scot în minutul 25. Nu se poate așa ceva!”

Voluntari - FCSB 1-2. Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a declarat că nu se va mai baza pe Luis Phelipe, titular în meciul cu ilfovenii. Gigi Becali, după Voluntari - FCSB: „Nu mă mai bazez pe Luis Phelipe” „A rămas puțină răbdare. Am avut mare încredere, dar a pierdut toate mingile. Nu mai driblează pe nimeni, pase doar la adversar. Nu merge așa. Anul ăsta nu ne punem baza în el, nu mai avem timp, că vin meciuri tari. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor