Anghel Iordănescu a fost la meci și e sigur: „FCSB e campioană. Mister a întors meciul cu Voluntari, cu cele 3 schimbări”

Anghel Iordănescu a fost la meci și e sigur: „FCSB e campioană. Mister a întors meciul cu Voluntari, cu cele 3 schimbări”

Voluntari - FCSB 1-2. Anghel Iordănescu a fost la meci și a analizat partida la final. El crede că roș-albaștrii sunt deja campioni. FCSB e lider, cu 10 puncte peste Rapid și 12 peste CFR Cluj, echipele care completează podiumul. VIDEO. Ce a declarat Anghel Iordănescu după Voluntari - FCSB „Eu zic că sunt 3 puncte câștigat de FCSB, 3 puncte mari pierdute acasă de Voluntari, care a fost activă, prezentă în prima repriză. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor