Musi insistă: „Să vin la Dinamo a fost cea mai bună alegere din cariera mea!”

Musi insistă: „Să vin la Dinamo a fost cea mai bună alegere din cariera mea!”

Alexandru Musi, 21 de ani, a înscris în Dinamo - Csikszereda 4-0, iar la final a afirmat că mutarea la rivala FCSB-ului a fost „cea mai bună alegere din cariera mea”. Astăzi, Alexandru Musi a înscris a cincea oară în tricoul lui Dinamo. La finalul partidei, șeptarul dinamovist a făcut o oprire la zona mixtă, unde a abordat mai multe subiecte. De exemplu, cum a fost să aibă la centru un arbitru femeie, pe Iuliana Demetrescu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor