După eșecul cu Dinamo, Robert Ilyes a lansat un atac nemaiauzit: „Penibil, mi-e rușine mie! Ca înainte de 1989 cu echipa Miliției. Avea dreptate Rădoi!”

După eșecul cu Dinamo, Robert Ilyes a lansat un atac nemaiauzit: „Penibil, mi-e rușine mie! Ca înainte de 1989 cu echipa Miliției. Avea dreptate Rădoi!”

Dinamo București a obținut o victorie convingătoare împotriva nou-promovatei Csikszereda, scor 4-0, și urcă provizoriu pe locul 3 în Superligă. Robert Ilyeș, antrenorul oaspeților, a contestat în termeni duri arbitrajul. La finalul partidei, Robert Ilyeș (51 de ani) a reacționat dur la adresa arbitrajului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor