CSM București, victorie la 8 goluri în primul meci de Liga Campionilor cu Iulia Curea pe bancă

CSM București, victorie la 8 goluri în primul meci de Liga Campionilor cu Iulia Curea pe bancă

CSM București a câștigat sâmbătă seara în Norvegia cu Sola, în etapa a 7-a din Liga Campionilor, scor 38-30, pe terenul ultimei din grupă, la primul meci cu Iulia Curea pe bancă. CSM București face parte din Grupa B în Liga Campionilor, unde mai sunt și Odense Handbold (Danemarca), Ikast (Danemarca), Brest Bretagne (Franța), Sola HK (Norvegia), FTC Rail-Cargo (Ungaria), HC Podravka (Croația) și Krim Mercator Ljubljana (Slovenia). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor