Moment savuros! Mihai Stoica a intrat în vestiar și a schimbat versurile scandării: „Stați puțin. Asta e varianta oficială!”

Moment savuros! Mihai Stoica a intrat în vestiar și a schimbat versurile scandării: „Stați puțin. Asta e varianta oficială!”

FCSB - PAOK 2-0. Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație al echipei roș-albastre, a fost dezlănțuit după meci și după calificarea în optimile Europa League. MM a intrat în vestiar și a cântat alături de jucători și de membrii staff-ului. După ce s-a descătușat pe gazon la finalul meciului, când a făcut tumbe, imaginile fiind surprinse de reporterii GSP, MM Stoica a făcut spectacol și în vestiarul campioanei României. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor