Nici lui Gigi Becali nu i-a venit să creadă: „S-a ajuns la o nebunie în fotbal!”

Nici lui Gigi Becali nu i-a venit să creadă: „S-a ajuns la o nebunie în fotbal!”

FCSB - PAOK 2-0. După meciul de pe Arena Națională din Europa League, Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a declarat că a obținut 3 milioane de euro. Banii au venit din premiile UEFA și din biletele vândute la returul cu grecii din play-off-ul pentru „optimi”. FCSB s-a calificat în „optimile” Europa League, după 4-1 la general cu PAOK. În faza următoare, campioana României va da peste Frankfurt sau Lyon. Adversara se va decide prin tragere la sorți. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor