Gigi Becali, laude pentru doi jucători, după FCSB - PAOK: „Au făcut artă, la ei a fost cheia”

Gigi Becali, laude pentru doi jucători, după FCSB - PAOK: „Au făcut artă, la ei a fost cheia”

FCSB - PAOK 2-0. Gigi Becali, patronul echipei roș-albastre, a oferit o primă reacție după meciul de pe Arena Națională, din returul play-off-ului pentru optimile Europa League. Cu 4-1 la general, FCSB s-a calificat în optimile Europa League. Gigi Becali i-a lăudat pe Florin Tănase și pe Vlad Chiricheș în mod special, deși a fost impresionat de toată echipa. Gigi Becali: „Chiricheș și Tănase au făcut artă” „Sunt mai liniștit, pentru că jocul echipei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor