Mircea Rednic, nemulțumit de doi jucători după ce UTA a fost învinsă de Dinamo: „De asta i-am scos la pauză”

Mircea Rednic, nemulțumit de doi jucători după ce UTA a fost învinsă de Dinamo: „De asta i-am scos la pauză”

Mircea Rednic (61 de ani), antrenorul de la UTA, a fost dezamăgit de prestația mijlocașilor Joao Pedro și Cristian Mihai, în înfrângerea cu Dinamo, scor 0-1, din ultima rundă a sezonului regulat. UTA a ratat șansa de a juca în play-off în acest sezon. Echipa antrenată de Mircea Rednic avea nevoie de o victorie cu Dinamo, dar și de „ajutor” din partea contracandidatelor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor