Note GSP după Dinamo - UTA 1-0 » Revenirea fotbalului-șampanie? Cât au luat dinamoviștii și cine a dezamăgit din nou

Note GSP după Dinamo - UTA 1-0 » Revenirea fotbalului-șampanie? Cât au luat dinamoviștii și cine a dezamăgit din nou

Dinamo - UTA. Cine au fost remarcații partidei de pe „Arcul de Triumf” și cine a lăsat de dorit în mult așteptatul duel dintre „câini” și Mircea Rednic, încheiat cu victoria gazdelor, 1-0. Notele celor de la Dinamo Golubovic (6) » Neîntrebuințat prea tare de oamenii din atacul arădenilor, a avut o intervenție ușor ezitantă în prima repriză, dar fără să se lase cu pagube. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor