Scene halucinante în Superliga! Ultrașii lui Dinamo și cei ai Stelei s-au luat la bătaie pe gazon

Scene halucinante în Superliga! Ultrașii lui Dinamo și cei ai Stelei s-au luat la bătaie pe gazon

Meciul dintre Dinamo și UTA a fost prefațat de scene reprobabile. Ultrașii din Peluza Sud a gazdelor au pătruns pe gazonul arenei Arcul de Triumf și și-au împărțit pumni cu susținătorii oaspeților. Jandarmeria a anunțat încă de joi că meciul Dinamo - UTA este unul cu risc ridicat. Ultrașii veniți de la Arad au primit sprijin din partea „fraților” de la CSA Steaua. Organizarea a lăsat de dorit și mai multe incidente au prefațat duelul de pe arena Arcul de Triumf. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor