Mircea Rednic n-a putut să se abțină » Săgeți către Gică Hagi după egalul de la Ovidiu: „Doar cu el are răbdare!”

Mircea Rednic n-a putut să se abțină » Săgeți către Gică Hagi după egalul de la Ovidiu: „Doar cu el are răbdare!”

Meciul dintre Farul Constanța și UTA Arad (1-1) a prilejuit o nouă confruntare între Gică Hagi și Mircea Rednic. Chiar dacă „Regele” stă mai bine în meciurile directe, de această tehnicianul oaspeților a fost cel bucuros la finalul meciului. La conferința de presă, antrenorul în vârstă de 62 de ani a rememorat momentul în care cei doi au colaborat din postura patron-antrenor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor