Rămas liber de contract, jucătorul din Superligă merge la revelația sezonului din fotbalul românesc

Rămas liber de contract, jucătorul din Superligă merge la revelația sezonului din fotbalul românesc

Lorand Fulop, 27 ani, rămas liber de contract după despărțirea de FC Botoșani, nu s-a înțeles cu Gloria Buzău și este foarte aproape de o înțelegere cu Csikszereda, liderul autoritar din eșalonul secund. Fotbalistul a negociat cu formația din Crâng, însă cele două părți nu au ajuns la un consens, iar fotbalistul aflat în vederile primei reprezentative U21 în urmă cu mai mulți ani, în era Mirel Rădoi, va ajunge la Miercurea Ciuc, sub comanda lui Robert Ilyeș. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor