Unde ajunge Luis Phelipe, după despărțirea de FCSB: „Am scăpat de el!”

Unde ajunge Luis Phelipe, după despărțirea de FCSB: „Am scăpat de el!”

Luis Phelipe (23 de ani) a semnat rezilierea cu FCSB și ar urma să semneze cu Sheriff Tiraspol, fosta campioană a Moldovei. Phelipe nu a mers cu FCSB în cantonamentul din Antalya, motivând ca a rămas alături de fiul lui bolnav, în Brazilia. Cei de la FCSB nu au acceptat decizia lui Phelipe, însă la insistențele fotbalistului au hotărât să rezilieze. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor