Mircea Rednic, după ultimul rezultat la UTA: „Nu o să fiu pe bancă cu Dinamo”

Mircea Rednic, după ultimul rezultat la UTA: „Nu o să fiu pe bancă cu Dinamo”

Gloria Buzău - UTA Arad 1-1. Mircea Rednic (62 de ani), antrenorul oaspeților, a oferit prima reacție după egalul obținut în minutul 90+7, în urma penalty-ului transformat fără probleme de Valentin Costache (26 de ani). Acesta a primit cartonașul galben și va fi suspendat pentru meciul cu Dinamo, din etapa 30. În ciuda egalului, „Puriul” a avut o mare nemulțumire: faptul că durează destul de mult până când noul atacant va putea evolua. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor