Mihai Stoica a dat de pământ cu Șumudică în direct la TV: „E nul! Devine prea enervant și prea obraznic”

Mihai Stoica a dat de pământ cu Șumudică în direct la TV: „E nul! Devine prea enervant și prea obraznic”

Mihai Stoica (59 de ani), oficialul celor de la FCSB, i-a oferit o replică dură lui Marius Șumudică (53 de ani), antrenorul Rapidului, a doua zi după derby-ul dintre cele două echipe, terminat la egalitate, scor 0-0. Antrenorul giuleștenilor i-a acuzat, mai mult sau mai puțin direct, pe cei de la FCSB de dopaj, după remiza de pe Arena Națională. Auzind aceste vorbe, Mihai Stoica nu s-a mai putut abține și i-a oferit un răspuns extrem de dur tehnicianului de la Rapid. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor