A răbufnit în studio, a doua zi după Rapid - FCSB: „Îl bănuiesc de rea intenție, n-are nicio explicație”

A răbufnit în studio, a doua zi după Rapid - FCSB: „Îl bănuiesc de rea intenție, n-are nicio explicație”

Mihai Stoica (59 de ani), oficialul celor de la FCSB, a oferit prima reacție după rezultatul de egalitate obținut de campioana României în derby-ul cu Rapid, scor 0-0, în etapa 29 din Superliga. Acesta l-a acuzat de rea intenție pe Radu Ghinguleac, asistentul care i-a semnalat „centralului” Radu Petrescu câteva faze controversate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor