Mihai Stoica, după ce FCSB s-a distrat cu Dinamo în Cupa României: „Mă bucur că am câștigat la scor dintr-un singur motiv”

Mihai Stoica, după ce FCSB s-a distrat cu Dinamo în Cupa României: „Mă bucur că am câștigat la scor dintr-un singur motiv”

Mihai Stoica, președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a reacționat pe rețelele de socializare, după ce campioana României s-a distrat cu Dinamo, scor 4-0, în prima rundă a grupelor Cupei României Betano. Oficialul celor de la FCSB se teme că victoria la scor ar putea să îi facă pe fotbaliștii campioanei să își subestimeze adversarii în următoarele meciuri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor