„Mai bine înjură-mă de mamă!” » Fostul golgheter kosovar din Superliga justifică scandalul de la România - Kosovo

„Mai bine înjură-mă de mamă!” » Fostul golgheter kosovar din Superliga justifică scandalul de la România - Kosovo

Azdren Llullaku (36 de ani), fostul golgheter al Superligii din sezonul 2016-2017, atunci când evolua pentru Gaz Metan Mediaș, a comentat evenimentele de la România - Kosovo, partidă întreruptă și abandonată în prelungiri, la 0-0. CONTEXT: În prelungirile partidei de vineri seara, Amir Rrahmani, căpitanul kosovar, a acuzat un comportament rasial, care ar fi venit din partea ultrașilor români, îndemnându-și colegii să iasă de pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor