Sârbul Novak Martinovic a început să râdă, când a fost întrebat despre incidentele de la România - Kosovo: „Nu pot să cred”

Sârbul Novak Martinovic a început să râdă, când a fost întrebat despre incidentele de la România - Kosovo: „Nu pot să cred”

Novak Martinovic, fostul fundaș sârb al celor de la Pandurii și FCSB, a comentat pe marginea evenimentelor din ultimele zeci de secunde ale partidei dintre România și Kosovo, declarându-se indignat de cele întâmplate. Este convins că jucătorii din Kosovo au încercat să câștige partida la «masa verde», opinând și că politica nu ar trebui să fie implicată în fotbal. Novak Martinovic: „Ăsta nu e fotbal! Au văzut că nu le iese pe teren... ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor