Kopic, mai dur ca niciodată! Jucătorul pe care l-a criticat antrenorul lui Dinamo: „Nu este la cel mai înalt nivel”

Kopic, mai dur ca niciodată! Jucătorul pe care l-a criticat antrenorul lui Dinamo: „Nu este la cel mai înalt nivel”

CS Dinamo - Dinamo 1-3. Zeljko Kopic (48 de ani), tehnicianul „câinilor”, a avut un discurs extrem de dur la finalul partidei de pe „Arcul de Triumf”. Încântat de prima repriză, croatul și-a criticat fotbaliștii pentru ceea ce au arătat în partea a doua. Apoi și-a îndreptat atenția către Stipe Perica (30 de ani), vârful care nu se regăsește în acest sezon. Croatul a fost accidentat în primele etape și a înscris un singur gol, nemaifiind în forma de anul trecut. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor