Mihai Stoica și Victor Angelescu s-au pus de acord: „Nu e normal” + „Nu le convine că există echipa asta”

Mihai Stoica și Victor Angelescu s-au pus de acord: „Nu e normal” + „Nu le convine că există echipa asta”

Mihai Stoica (60 de ani) și Victor Angelescu (41), reprezentanții cluburilor FCSB și Rapid, s-au pus de acord în privința unui lucru, că nu este normal faptul că s-a disputat meciul dintre CS Dinamo și FC Dinamo, scor 1-3. Victor Angelescu a fost primul care a vorbit despre acest subiect. Președintele de la Rapid consideră că normal ar fi fost ca acest meci să nu aibă loc. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor