Florin Bratu a recunoscut că ar fi vrut s-o încurce pe FC Dinamo: „Și dacă joc cu mama vreau să câștig!”

Florin Bratu a recunoscut că ar fi vrut s-o încurce pe FC Dinamo: „Și dacă joc cu mama vreau să câștig!”

FC Dinamo s-a impus cu 3-1 în fața celor de la CS Dinamo, într-un duel inedit din Cupa României, disputat între „cele două Dinamo”, pe stadionul „Arcul de Triumf”, din Capitală. Deși diferența de valoare s-a văzut în prima repriză, elevii lui Florin Bratu (45 de ani) au revenit curajos după pauză și au fost aproape de o egalare spectaculoasă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor