Jucătorul cu trofee la Rapid nu s-a abținut după derby: „Prea puțin față de cât trebuia”

Jucătorul cu trofee la Rapid nu s-a abținut după derby: „Prea puțin față de cât trebuia”

Ionuț Rada (43 de ani), fostul fundaș de la Rapid și FCSB, a comentat pentru Gazeta Sporturilor derby-ul dintre cele două echipe jucat duminică seară și încheiat cu scorul de 0-0. Rada a declarat că egalul a fost echitabil, dar se aștepta la mai mult de la Rapid, care a jucat cu om în plus din minutul 36, după eliminarea lui Dawa. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor