Norvegianul care a lucrat în România, deposedat de bunuri de 15.000 de euro: „E regretabil, o situație absolut penibilă”

Norvegianul care a lucrat în România, deposedat de bunuri de 15.000 de euro: „E regretabil, o situație absolut penibilă”

Bent Dahl, fostul antrenor de la echipa de handbal feminin SCM Râmnicu Vâlcea, a fost deposedat de bunuri în valoare 15.000 de euro. Acestea au fost luate din apartamentul pe care l-a închiriat în perioada în care a antrenat în România. Dahl a plecat de la Vâlcea în noiembrie. A lăsat cheile de la apartament la club, anunțând că se va întoarce ulterior pentru a le recupera. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor