Jucătorii de la FCSB, devastați după meciul cu Shkendija: „A fost ceva crunt” / „Am fost penibili”

Jucătorii de la FCSB, devastați după meciul cu Shkendija: „A fost ceva crunt” / „Am fost penibili”

Vlad Chiricheș (35 de ani) și Daniel Bîrligea (25 de ani), titulari în returul cu Shkendija, au reacționat imediat după ce au fost eliminați din Liga Campionilor de către campioana Macedoniei de Nord. Cei doi fotbaliști au criticat aspru prestația campioanei României. Daniel Bîrligea, reacție după FCSB - Shkendija: „A stricat tot sezonul şi suntem abia la început” „Nu ştiu sincer ce să vorbesc. Este greu să vorbeşti în momentele astea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor