Basarab Panduru a dat de pământ cu FCSB după returul cu Shkendija: „Nu aţi fost în stare să faceţi absolut nimic”

Basarab Panduru a dat de pământ cu FCSB după returul cu Shkendija: „Nu aţi fost în stare să faceţi absolut nimic”

Basarab Panduru (55 de ani), fost internațional român și actual analist TV, a comentat eșecul celor de la FCSB în returul cu Shkendija, scor 1-2, meciul care a trimis campioana României în Europa League. FCSB va continua în turul 3 din Europa League cu Drita, campioana din Kosovo, eliminată în preliminariile Ligii de FC Copenhaga. În tur, 2-0 pentru danezi, la retur 1-0. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor