FCSB – Shkendija 1-2 » Campioana umilințelor! FCSB, bătută tur-retur și scoasă din Liga Campionilor de „cea mai slabă echipă” pe care a întâlnit-o!

FCSB – Shkendija 1-2 » Campioana umilințelor! FCSB, bătută tur-retur și scoasă din Liga Campionilor de „cea mai slabă echipă” pe care a întâlnit-o!

FCSB a fost învinsă și la retur de Shkendija, 1-2, și părăsește preliminariile Ligii Campionilor după 1-3 la general cu campioana Macedoniei de Nord. A fost o „dublă” a rușinii pentru campioana Superligii, mai ales că Gigi Becali visa „3-0 la pauză”, iar MM Stoica descria adversarii drept „cea mai slabă echipă pe care am întâlnit-o”. FCSB va continua în turul 3 din Europa League cu Drita, campioana din Kosovo, eliminată în preliminariile Ligii de FC Copenhaga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor