Revenire la Dinamo: „A reluat antrenamentele”

Revenire la Dinamo: „A reluat antrenamentele”

Andrei Nicolescu, președintele celor de la Dinamo, a anunțat faptul că Stipe Perica (30 de ani), atacantul „câinilor”, a revenit la antrenamente. Perica s-a confruntat cu o problemă la spate, acuzând dureri în zona lombară. A revenit la antrenamente, după ce a ratat deja trei etape. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor