Gigi Becali, DEVASTATOR după eliminarea din Liga Campionilor: „Echipa m-a făcut de râs! Ăia sunt de Divizia C”

Gigi Becali, DEVASTATOR după eliminarea din Liga Campionilor: „Echipa m-a făcut de râs! Ăia sunt de Divizia C”

FCSB - Shkendija 1-2, 1-3 la general. Imediat după ultimul fluier al „centralului” Derevinsky, implicit eliminarea campioanei din Liga Campionilor, Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a intrat în direct și, după ce a făcut haz de necaz inițial, și-a explicat nemulțumirea Consideră succesul de sezonul trecut unul dintre motivele startului dezastruos de sezon. Are doar patru remarcați: Cisotti, Bîrligea, Chiricheș și Ngezana. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor