Ion Țiriac participă la investiția de 16 milioane de euro, o clinică nouă la Spitalul Obregia: „Am dublat de fiecare dată”

Ion Țiriac participă la investiția de 16 milioane de euro, o clinică nouă la Spitalul Obregia: „Am dublat de fiecare dată”

Au început lucrările la o nouă clinică de psihiatrie pediatrică din cadrul Spitalului Obregia. Investitia, în valoare de peste 16,5 milioane de euro, este finanțată integral din surse private. La evenimentul de lansare a șantierului au participat reprezentanți ai autorităților locale și ai mediului privat, printre care Ion Țiriac, Codin Maticiuc, inițiator „Spitale Publice din Bani Privați”, Stelian Bujduveanu, primarul general interimar al Capitalei, Daniel Băluță, ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor