Am scăpat de meciul nedorit

Am scăpat de meciul nedorit

Pe Mircea Lucescu îl încurca foarte tare meciul cu Moldova. Dacă se poate ca naționala României să joace cât mai puțin… Deși mergem din an în Paște la un turneu final, ne dorim cât mai puține meciuri pentru România… Același Mircea Lucescu se plânge că nu au venit foarte mulți spectatori la Arena Națională după ce el a ales să joace cu o echipă care a luat 11 goluri de la norvegieni. Poate, dacă nu jucam deloc, veneau mai mulți fani ai României la stadion. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor