Reacții de la Dinamo București după înfrângerea la limită în fața lui Fuchse Berlin în Liga Campionilor

Reacții de la Dinamo București după înfrângerea la limită în fața lui Fuchse Berlin în Liga Campionilor

Campioana României la handbal masculin, Dinamo București, a cedat în ultimele secunde, 31-32 (18-16) în deplasarea cu Fuchse Berlin, ratând șansa primei victorii în ediția actuală a Ligii Campionilor. Dinamo este pe ultimul loc în grupa A a Ligii Campionilor, fără să fi reușit să adune puncte deocamdată, dar a fost dureros de aproape de a o face joi seară, în deplasarea de la Berlin. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor