Ioan Andone vede partea plină a paharului după înfrângerea cu CFR Cluj: "Nu trebuie să spunem că am făcut un meci prost"" » Cum le-a răspuns fanilor"

Ioan Andone susține că Dinamo a avut ghinion în partida pierdută în fața lui CFR Cluj (0-2) și că fotbaliștii săi nu au făcut un meci atât de rău."Veneam după o perioadă bună, patru victorii și un egal. Nu am intrat în joc cu concentrare. Nu am fost atenți și nu trebuie să spui că ai facut o partidă rea când pierzi 2-0, am avut multe ocazii clare de gol. Dacă Rotariu sau Nemec erau mai inspirați, altfel era, dacă reușeam să egalăm. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor