Hagi a urmărit meciul din birou! » 5 detalii care nu s-au văzut la TV în Farul - Gloria Buzău

Hagi a urmărit meciul din birou! » 5 detalii care nu s-au văzut la TV în Farul - Gloria Buzău

Suspendat din cauza cartonașelor galbene, Gică Hagi nu a văzut jocul dintre Farul Constanța și Gloria Buzău pe viu, urmărindu-l la TV din propriul birou. A ținut însă legătura în permanență cu colaboratorii săi, luănd toate deciziile importante în timpul partidei. În plus, a evitat gerul pătrunzător, care a făcut ca pe stadionul de la Ovidiu să fie doar câteva sute de spectatori. Reporterul gsp. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor