Cu doar două ore înaintea închiderii perioadei de transferuri, Dinamo a cedat încă un jucător în Superliga

Cu doar două ore înaintea închiderii perioadei de transferuri, Dinamo a cedat încă un jucător în Superliga

Antonio Bordușanu, 20 ani, va fi împrumutat de Dinamo la Poli Iași până în vară. Mijlocașul crescut în Ștefan cel Mare nu mai intră în planurile lui Zeljko Kopic. În ultima perioadă, fotbalistul care a pus umărul la revenirea în primul eșalon a fost folosit puțin spre deloc de către tehnicianul croat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor