Doi titulari de la Dinamo, ochiți de Mihai Stoica: „Revelația campionatului / Te enervează maxim”

Doi titulari de la Dinamo, ochiți de Mihai Stoica: „Revelația campionatului / Te enervează maxim”

Mihai Stoica (59 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a remarcat doi titulari de la Dinamo. Este vorba despre portarul Alexandru Roșca (21 de ani) și de atacantul Astrit Selmani (27 de ani). Dacă pe primul îl lăudase și în urmă cu două săptămâni, oficialul campioanei României l-a apreciat și pe Selmani, al patrulea golgheter din Superliga, cu 11 goluri în 24 de meciuri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor