Gloria Bistrița, succes ULUITOR în Liga Campionilor » Golul victoriei a venit în ultima secundă, de la mijlocul terenului

Gloria Bistrița, succes ULUITOR în Liga Campionilor » Golul victoriei a venit în ultima secundă, de la mijlocul terenului

Gloria Bistrița a jucat sâmbătă după-amiaza în Ungaria, la Debrecen, în etapa a doua din Liga Campionilor. Meciul a fost unul dramatic, cu răsturnări de situație și dramatism până la ultimul fluier. Lorena Ostase a marcat golul victoriei, de la mijlocul terenului, în ultima secundă, Bistrița câștigând meciul cu 34-33, după ce a fost condusă și cu 5 goluri în prima repriză. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor