Bogdan Andone a avut un „client” după UTA - Argeș: „Discutăm de un an că nu avem voie”

Bogdan Andone a avut un „client” după UTA - Argeș: „Discutăm de un an că nu avem voie”

Bogdan Andone, antrenorul de la FC Argeș, a analizat remiza cu UTA, scor 3-3. Piteștenii au condus cu 3-0 după jumătate de oră, dar au fost egalați în cele din urmă. Andone, care a urcat-o cel puțin temporar pe Argeș pe locul 3, s-a declarat mulțumit de rezultat. A fost deranjat de golurile primite de echipa lui, în special de al doilea, marcat de Marius Coman cu capul, după o centrare din corner. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor