Basarab Panduru, uluit după spectacolul din Superliga: „E antrenor”

Basarab Panduru, uluit după spectacolul din Superliga: „E antrenor”

Basarab Panduru a analizat UTA - FC Argeș, scor 3-3, și i-a lăudat pe cei doi antrenori. A fost în special impresionat de Adrian Mihalcea, tehnicianul gazdelor, pentru că i-a schimbat pe Van Durmen și Ovidiu Popescu în prima repriză. Argeș conduce cu 3-0 în minutul 28, iar Mihalcea i-a scos pe cei doi mijlocași centrali. David Barbu, abia intrat, a marcat primul gol al arădenilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor