Giani Kiriță pune presiune pe Dinamo: „Degeaba ajungi în play-off, dacă apoi te faci de râs precum anul trecut!”

Giani Kiriță pune presiune pe Dinamo: „Degeaba ajungi în play-off, dacă apoi te faci de râs precum anul trecut!”

Giani Kiriță, fost căpitan la Dinamo, a vorbit despre parcursul pe care „câinii” l-au avut în turul sezonului regulat și despre victoria dramatică cu CFR Cluj, 2-1. Și pune presiune pe fosta lui echipă. Campion cu formația alb-roșie, Kiriță l-a felicitat pe Zeljko Kopic pentru inspirația avută în meciul cu CFR Cluj. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor