Amendă pentru Dinamo cu CFR Cluj, dintr-un motiv mai rar întâlnit în Superliga!

Amendă pentru Dinamo cu CFR Cluj, dintr-un motiv mai rar întâlnit în Superliga!

Jandarmeria a anunțat că a aplicat amenzi de 47.750 de lei, după meciul Dinamo - CFR Cluj 2-1. Echipa gazdă a fost sancționată cu cea mai mare parte din această sumă, mai exact cu 37.000 de lei. Motivul pentru care Dinamo a fost amendată e incredibil. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor