Gigi Becali, prima reacție, după ce ANAF a luat-o la ochi pe FCSB: „Băi, computerule, de-asta nu plătesc impozit! Dacă nu am dreptate, îmi tai capul!”

Gigi Becali, prima reacție, după ce ANAF a luat-o la ochi pe FCSB: „Băi, computerule, de-asta nu plătesc impozit! Dacă nu am dreptate, îmi tai capul!”

Gigi Becali, patronul FCSB, a avut o primă reacție după ce ANAF a decis să vină în control la echipa roș-albastră. Într-un dialog cu Gazeta Sporturilor, omul de afaceri e sigur că nu există nimic în neregulă. Crede că știe de ce softul a găsit probleme la finanțele societății. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor