Fostul șef din Giulești a venit la stadion și a reamintit declarația lui Becali: „Îl respect, dar uite că acum...”

Fostul șef din Giulești a venit la stadion și a reamintit declarația lui Becali: „Îl respect, dar uite că acum...”

Nicolae Cristescu, fostul finanțator de la Rapid, a venit pe Giulești pentru a urmări meciul trupei lui Constantin Gâlcă cu Unirea Slobozia, din etapa 14 din Superliga, și este convins că echipa este mâini bune sub comanda lui Constantin Gâlcă. De asemenea, Cristescu l-a elogiat pe Dan Șucu pentru investițiile făcute la Rapid și este de părere că echipa are șanse foarte mari să câștige în acest sezon campionatul și cupa. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor