Prima reacție a FRG, după scandalul izbucnit în urma declarațiilor Denisei Golgotă: „Combatem ferm, asta am stabilit”

Prima reacție a FRG, după scandalul izbucnit în urma declarațiilor Denisei Golgotă: „Combatem ferm, asta am stabilit”

Federația Română de Gimnastică a emis un comunicat în legătură cu situația semnalată de gimnasta Denisa Golgotă, care, la revenirea în țară după Campionatele Mondiale din Jakarta, a declarat că a depus o plângere pentru hărțuire fizică și psihologică. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor