„Am fost proștii proștilor!” » Jucătorul regretat de Dinamo: „Dacă-l aveam, eram pe primul loc!”

„Am fost proștii proștilor!” » Jucătorul regretat de Dinamo: „Dacă-l aveam, eram pe primul loc!”

Dinamo a remizat pe terenul celor de la FC Argeș, scor 1-1, în etapa 13 din Superliga. „Câinii” se pot distanța de FC Botoșani și Rapid, echipele aflate pe primele două locuri. Andrei Nicolescu, președintele clubului, a vorbit despre partida de la Mioveni. În viziunea lui, Dinamo a prestat un joc solid în prima repriză, atunci când a deschis scorul în minutul 34, prin Kennedy Boateng (28 de ani). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor