Florin Tănase l-a DEMOLAT pe Giovanni Becali: „Îmi e milă de el, săracul. E de plâns. Nu e de ajuns școala vieții, mai trebuie și altceva”

Florin Tănase l-a DEMOLAT pe Giovanni Becali: „Îmi e milă de el, săracul. E de plâns. Nu e de ajuns școala vieții, mai trebuie și altceva”

FCSB - UTA 4-0. După victoria de pe Arena Națională, Florin Tănase i-a plătit o poliță lui Givanni Becali, după ce impresarul l-a numit „sifonul lui Gigi”. Înainte de meci, vărul patronului de la FCSB a făcut o serie de dezvăluiri despre Tănase. L-a acuzat că îi oferă lui Gigi Becali informații din vestiarul roș-albaștrilor, dar și că se închină de „4-5 ori înainte să intre pe teren” atunci când vede că este filmat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor